4000.00 m²
347,50 zł/m2
IVST-HS-141
Oblicz ratę kredytu

1 390 000 zł

Hala na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty IVST-HS-141
Powierzchnia 4 000,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 4 000 m²
Standard
Zagosp. działki zagospodarowana
Przeznaczenie hali produkcyjno-magazynowy
Ogrzewanie ekogroszek
Położenie obrzeża miasta
Marta Semak

Marta Semak

Agent nieruchomości

Napisz wiadomość 22 Ofert

Opis nieruchomości

HALA 600 m² + DZIAŁKI 4000 m² | GRYFICE, UL. SPACEROWA

CENA: 1 390 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o ogromnym potencjale, łącząca przestrzeń magazynowo-produkcyjną z możliwością szerokiej adaptacji. Idealna pod działalność logistyczną, produkcyjną, usługową, a także specjalistyczne wykorzystanie – np. stajnię, klinikę lub centrum hodowlane.

LOKALIZACJA I PODSTAWOWE INFORMACJE

• Gryfice, ul. Spacerowa – bardzo dobry dojazd

• Powierzchnia działek: ok. 4000 m² (3 działki: 77/9, 77/11, 77/16)

• Powierzchnia zabudowy: ok. 600 m² (hala 400 m² + magazyn 200 m²)

• Wysokość hali: ok. 6 m

• Pełna własność, uregulowany stan prawny
 

Ogrzewanie i zaplecze techniczne

Obiekt wyposażony w dwa systemy ogrzewania: piec na ekogroszek oraz piec na drewno, co pozwala na elastyczne i ekonomiczne użytkowanie przez cały rok.

Bezpieczeństwo i teren

Cały teren jest w pełni ogrodzony i monitorowany, co zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo prowadzonej działalności.
 

Duża kubatura – 6 metrów wysokości
 

Wysoka hala daje szerokie możliwości wykorzystania:

• magazyn wysokiego składowania

• wjazd i obsługa dużych pojazdów