Obiekt na sprzedaż Trzebiatów (gw)

2984.00 m²
398,79 zł/m2
IVST-BS-143
Oblicz ratę kredytu

1 190 000 zł

Obiekt na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty IVST-BS-143
Powierzchnia 2 984,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 2 984 m²
Rodzaj obiektu biurowiec
Standard
Dojazd asfalt
Marta Semak

Marta Semak

Agent nieruchomości

Napisz wiadomość 22 Ofert

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W TRZEBIATOWIE – UL. TOROWA

Na sprzedaż nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, położona w strategicznej części Trzebiatowa przy ul. Torowej. Idealna propozycja pod działalność usługową, handlową lub projekt deweloperski.

LOKALIZACJA

Trzebiatów, ul. Torowa 31 – teren z dobrym dojazdem i dużą ekspozycją, w rozwijającej się części miasta.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

• łączna powierzchnia działek: 2984 m² (działki nr 24/6 oraz 30/1)

• istniejący budynek biurowy – do kapitalnego remontu lub przebudowy

• pełna własność, uregulowany stan prawny

• teren przygotowany do inwestycji

 

WARUNKI ZABUDOWY (WZ)

Nieruchomość posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy na budynek usługowo-handlowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Parametry zabudowy:

• do 50% powierzchni działki

• powierzchnia sprzedaży do 1300 m²

• wysokość elewacji do 6,5 m

• szerokość elewacji do 57 m

 

POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako:

• market lub obiekt handlowy

• centrum usługowe

• siedziba firmy z zapleczem logistycznym

• inwestycja deweloperska

 Duży atut stanowi wydana decyzja WZ oraz możliwość szybkiego rozpoczęcia inwestycji bez długotrwałych procedur administracyjnych.